Haber

Kılıçdaroğlu 3 gündür sessiz! Hristiyanlara Hayır, Müslümanlara Hayır

  •     HABER7

altı kişilik masa cumhurbaşkanı adayı kemal kılıçdaroğlu Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir iftar yemeği programının ardından CHP Düzce Milletvekili adayı Azade Ay ile görüşen oyuncu, bu görüşmenin ardından ayakkabısını seccadeye çıkararak büyük tepki topladı. İslam alemine saygısızlık olarak nitelendirilen bu sahnenin ardından “Göremedim pardon”Savunmasını yapan Kılıçdaroğlu’nun bir mağlubiyeti daha ortaya çıktı.

RAMAZAN GÜNÜNÜ KUTLAMADI

Hızlı bir şekilde yaptığı hemen hemen her şeyi sosyal medya hesabından an be an duyuran Kemal. KılıçdaroğluMüslümanların kutsal günü ramazan bayramı Sosyal medya hesaplarında herhangi bir şey paylaşmadığı belirlendi. Ayakkabısıyla seccadeye çıkan Kılıçdaroğlu’nun yansımaları bitmeden Türkiye’de Müslümanların yüzde 90’dan fazlası yaşıyor. ramazan bayramıMesajı yayınlamaması dikkat çekti.  

NOEL’İ BİLE KUTLADI

ramazan bayramıHristiyanların bayramıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Kılıçdaroğlu Noel Twitter hesabından kendisini tebrik ettiği bile belirlendi. Kılıçdaroğlu, Hristiyan aleminin Noel Bayramı’nda, 24 Aralık 2022sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kutladı.

Kılıçdaroğlu, yılbaşı kutlamasında şu sözleri verdi;

Sevgi ve kardeşliğin simgesi olan Noel’i tüm Hristiyan hemşehrilerimizin bayramını kutluyor; Çoğulcu demokrasiye dayalı bir anlayışla birlik, beraberlik ve barış içinde yaşayacağımız günlere vesile olmasını temenni ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu